loading...
مرجع خبری پرسپولیس
آخرین ارسال های انجمن
احسان باغیاری بازدید : 210 پنجشنبه 15 تیر 1391 نظرات (0)

 

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تمایلش برای جذب هافبک تیم ملی خبر داد و گفت: به مدیر برنامه‌های نکونام گفتم این بازیکن را می‌خواهم.

 

محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران با تبریک سالروز ولادت منجی عالم بشریت گفت: خوشحالم که در نیمه شعبان سرمربی و کادر جدید کار خود را آغاز کردند و امیدوارم موفق باشند.

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تمایلش برای جذب هافبک تیم ملی خبر داد و گفت: به مدیر برنامه‌های نکونام گفتم این بازیکن را می‌خواهم.

 

محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران با تبریک سالروز ولادت منجی عالم بشریت گفت: خوشحالم که در نیمه شعبان سرمربی و کادر جدید کار خود را آغاز کردند و امیدوارم موفق باشند.

 

 

وی در خصوص اتفاقات اخیر و این موضوع که پول‌هایی که می‌دهد از کجا می‌آید تاکید کرد: هرکس راست بگوید او را می‌کوبند اما اگر دروغ بگوییم و بگوییم پولی می‌دهیم که زیر سقف که هیچ؛ زیر زمین است، همه خوششان می‌آید. این چه دنیایی است؟ وقتی پشت پرده فوتبال را می‌گویی، می‌گویند چرا ریخت و پاش می‌کنی؟

 

رویانیان عنوان کرد: من ریخت و پاش نمی‌کنم و هرچه که خرج کردم را رسما به وزارت ورزش و هر مرجعی که لازم باشد اعلام می‌کنم. حتی اگر بان‌ کی‌مون دبیرکل سازمان ملل بخواهد؛ اعلام خواهم کرد. همین جا هم می‌گویم متوسط 100 میلیون بیشتر از سقف به بازیکنان پرداخت کردم اما آنها چرا به دروغ می‌گویند زیر سقف پول دادند؟ من که راست می‌گویم باید کتک بخورم؟

 

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به اینکه آنها که رعایت نمی‌کنند و دروغ نمی‌گویند آدم‌های خوبی هستند اما من بچه مسلمان که ظاهرم اعتقادی است را می‌کوبند یادآور شد: در 11 ماهی که به پرسپولیس آمدم دولت در مجموع 4.5 میلیارد به ما داده اما تیم رقیب من 7 میلیارد پول گرفته است. به تیم وابسته به صنعت هم اپن پول را می‌دهند. متأسفم برای فوتبالی که وقتی راست می‌گویی تو را می کوبند.

 

وی در پاسخ به این سؤال که پول قرارداد خوزه از کجا آمده گفت: کدام مدیرعامل مبلغ قراردادش با مربی را اعلام می‌کند اما من می‌گویم این یک میلیون و 200 هزار دلار پول انتقال علیرضا حقیقی به روبین کازان است که آن را برای کادر فنی فصل جدید نگه داشتم.

 

رویانیان اضافه کرد: من دلار را گران نخریدم. برادر عزیز که در روزنامه پرتیراژ هر دلار را ضرب در 1900 تومان می‌کنی، این را بدان که من هر دلار را 1200 تومان خریدم و یک سال نگه داشتم. ضمن اینکه این پول را تنها به سرمربی ندادیم و کل کادر فنی این مبلغ را گرفته است. این در حالی است که در برخی تیم‌ها فقط به یک مربی این پول پرداخت می‌شود و کسی هم صدایش درنمی‌آید اما من که راست می‌گویم را زیر سؤال می‌برند.

 

رویانیان در ادامه در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: بهترین بازیکن و مربی را آوردیم و به امید موفقیت تلاش می‌کنیم. مردم کارنامه این مربی را خوانده‌اند. خوزه 22 قهرمانی آورده و مربی موفقی است.

 

 وی در پاسخ به این سؤال که آیا این مربی پرتغالی قول قهرمانی داده یادآور شد: هیچ‌کس قول قهرمانی نمی‌دهد.

 

در ادامه یکی از خبرنگاران در خصوص پاداشی که قرار است برای قهرمان شدن پرسپولیس به این مربی پرداخت شود گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ که این خبرنگار در پاسخ گفت روزنامه‌ها و رویانیان با عصبانیت پاسخ داد آنها دروغ می‌گویند و تو هم دروغ می‌گویی. آیا می‌دانی سایر مربیان و بازیکنان چقر پول گرفته‌اند؟ گر راست می‌گویی بگو کدام مربی و بازیکن چقدر پول گرفته است؟ چیزی که اعتقاد دارید بگویید نه آن چیزی که به آن فکر می‌کنید. من هر بازیکنی که گرفتم با مبلغ واقعی‌اش به وزارت ورزش اعلام کردم.

 

خبرنگار دیگری در خصوص شفاف سازی باشگاه استقلال در مورد قرارداد با جواد نکونام از رویانیان سؤال کرد که وی در پاسخ گفت: در مورد استقلال حرف نمی‌زنم و درباره خودم حرف زدم. رویانیان ظاهر اسلامی دارد و راست می‌گوید و او را می‌کوبند اما سند دارم که بالای سقف پول می‌دهند. من راست می‌گویم و هزینه راست‌گفتنم را می‌دهم. ما هیچ هستیم و هیچ می‌مانیم. اصلا آبروی ما برود، مگر آبرو داریم؟ آبرو برای مردم است.

 

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص منع حضور هواداران در تمرینات اظهار داشت: خداوکیلی گناه می‌کنیم. مردم و همسایه‌ها اذیت می‌شوند. نمی‌دانم چه کاری انجام دهم و فعلا در حال برنامه ریزی هستم.

 

وی در خصوص لیدرهای پرسپولیس گفت: ما لیدر نداریم بلکه کمیته مشوقین را با حضور افراد متعهد درست کردیم. نمی‌دانم چرا یکسری افراد نوکر یکسری دیگر می‌شوند. آدم خوب نیست که نوکر بازیکن یا مربی شود. لیدر هم بنده خدا است.

 

رویانیان افزود: به تیمم اعتقاد دارم اما افرادی باید با مجموعه همکاری کنند که با اخلاق باشند و در عین حال به کسی هم وابسته نشوند. اگر کسی پول گرفت و تشویق کرد این یعنی فساد. شما لیدر هستید اما مگر شخصیت ندارید؟ چرا باید طوری رفتار شود که یک مربی یا بازیکن بالاتر از ما قرار گیرد.

 

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اتفاقاتی که منجر به عقد قرارداد با خوزه مانوئل شد گفت: نشست‌های مختلف و حرف‌های زیادی با خوزه زدم. اعتقادات و باورهایم را به او گفتم و انتظارات هواداران را به وی گوشزد کردم. او کاملا توجیه است. البته یکسری چیزها بین ما اختلاف بود که باعث شد زمان عقد قرارداد طول بکشد که این اختلافات امروز برطرف شدند. خوزه با تمام قوا می‌خواهد موفق شود. قول داده توانش را بگذارد و فقط از این موضوع ناراحت بود که چرا یک ماه به تمرینات دیر اضافه شده است.

 

رویانیان در خصوص خریدهای جدید این تیم تصریح کرد: یک دروازه‌بان می‌خواهیم و یک بازیکن دیگر در پست هافبک یا دفاع چپ جذب خواهیم کرد.

 

وی درباره آخرین وضعیت انتقال خلعتبری به پرسپولیس عنوان کرد: اولین کسی که با وی صحبت کرد من بودم. با خانواده و پدرش هم صحبت کردم. خلعتبری به ما قول داد و یک مبلغی را هم مشخص کرد اما در حال حاضر این مبلغ بیشتر شده ضمن اینکه استقلال و سپاهان هم او را می‌خواهند. البته خداوکیلی خانواده خلعتبری پرسپولیسی هستند.

 

رویانیان در پاسخ به این سؤال که اگر استقلال موفق به جذب نکونام نشود آیا وی برای خرید او اقدام خواهد کرد گفت: نکونام بازیکن بین المللی است و نباید از او استفاده ابزاری و خرابش کرد. به مدیر برنامه‌هایش در آلمان گفتم نکونام را می‌خواهم اما بدون حاشیه. البته خلعتبری را هم با شرایط خودم می‌خواهم همانطور که سایر بازیکنان را با شرایط خودم جذب کردم.

 

وی ادامه داد: من گفتم بالای سقف به بازیکنان پول دادم و این مبلغ هم متوسط 100 میلیون بیشتر است چراکه بیشتر آنها ملی پوش هستند. ما شرکت دولتی هستیم و سازمان لیگ خصوصی. باید بدانیم دولتی، خصوصی و قانون چیست.

 

رویانیان با انتقاد از قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر گفت: در یک قرعه کشی کاملا اتفاقی و "خودجوش" مثل دو سه سال اخیر ما در ردیف آخر قرار گرفتیم و یک تیم دیگر رو آمد. مثل همیشه باید بیرون از خانه کار را شروع کنیم و در فصل گرما جای گرم برویم و در فصل سرما جای سرد.

 

وی ادامه داد: به صورت "خودجوش" بازیکنان ما محروم می‌شوند. به صورت "خودجوش" سه امتیاز از ما کم می‌شود. خیلی "خودجوش" اولین بار داور بازی را قطع می‌کند و "خودجوش" خیلی اتفاقات می‌افتد. مسئولان فدراسیون ما را بزنید، ما در خدمت شما هستیم اما هواداران را نزنید و اجازه دهید تیمشان را تشویق کنند. همین جا هم از کمیته استیناف و غیره و ذلک خواهش می‌کنم به خاطر ایام مقدس نیمه شعبان بازیکنان ما را از تحریم خارج کنید.

 

رویانیان در پایان گفت: اجازه ورود هواداران به تمرینات دست من نیست و سرمربی باید در این مورد اظهارنظر کند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گلزنان برتر تیم

  گلزنان برتر تیم

  کریم انصاریفرد
  # نام بازیکن تعداد گل
  1کریم انصاریفرد4
  2محمد قاضی3
  3مهدی مهدوی کیا2
  4جواد کاظمیان1
  انتخاب کاپیتان آسیا
  mahdavi
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2980
 • کل نظرات : 202
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 158
 • آی پی امروز : 115
 • آی پی دیروز : 179
 • بازدید امروز : 12,420
 • باردید دیروز : 1,786
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 15,119
 • بازدید ماه : 22,004
 • بازدید سال : 64,412
 • بازدید کلی : 1,628,092