loading...
مرجع خبری پرسپولیس
آخرین ارسال های انجمن
احسان باغیاری بازدید : 202 شنبه 17 تیر 1391 نظرات (0)

 

نشست خبری سرمربی جدید پرسپولیس _ بخش پایانی

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم پرسپولیس گفت: اسم بازیکنان اصلا برایم مهم نیست و تنها ستاره ما پرسپولیس است.

 

 

مانوئل خوزه در ادامه نشست خبری امروز درباره بازی‌ برابر استقلال و تعداد ملی‌پوشان زیاد پرسپولیس گفت: یک تیم بزرگ که برای پیروزی و موفقیت تلاش می‌کند هویت خاص خودش را دارد.

نشست خبری سرمربی جدید پرسپولیس _ بخش پایانی

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم پرسپولیس گفت: اسم بازیکنان اصلا برایم مهم نیست و تنها ستاره ما پرسپولیس است.

 

 

مانوئل خوزه در ادامه نشست خبری امروز درباره بازی‌ برابر استقلال و تعداد ملی‌پوشان زیاد پرسپولیس گفت: یک تیم بزرگ که برای پیروزی و موفقیت تلاش می‌کند هویت خاص خودش را دارد.

 

ما خودمان را با بقیه سازگار نمی‌کنیم بلکه این دیگران هستند که باید خودشان را با ما سازگار کنند. خودمان را به آنها تحمیل خواهیم کرد. در هر بازی ممکن است استراتژی متفاوتی داشته باشیم اما سعی می‌کنیم توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم و بازی خودمان را تحمیل کنیم.

 

 

 

وی ادامه داد: باید بازی گروهی خوبی انجام دهیم و چه در حمله و چه در دفاع خوب باشیم. باید به اندازه‌ای قوی باشیم تا دیگران مجبور شوند خودشان را با ما سازگار کنند. تیم‌های بزرگ مثل رئال مادرید ، بایرن مونیخ و غیره نیز اینگونه کار می‌کنند.

 

وی گفت: استیل تیم همواره یک شکل است و ما سعی می‌کنیم با توجه به زمان کمی که داریم بهترین کار را انجام دهیم و نتیجه خوبی انجام دهیم.

 

خوزه در پاسخ به این سؤال که آیا برای حضور در پرسپولیس با کارلوس کی‌روش مشورت کرده اظهار داشت: من با هیچکس مشورت نکردم اما تلاش کردم با وینگادا سرمربی پیشین پرسپولیس صحبت کنم اما او در چین مشغول فعالیت است و نتوانستم با این مربی ارتباط برقرار کند.

 

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: من 66 سال سن دارم و 50 سال است که در فوتبال هستم. فکر می کنم با این شرایط به خودم اعتماد کنم و نیازی به مشورت نداشته باشم.

 

وی در پاسخ به این سؤال که مشورت نکردنتان با کی‌روش چه دلیلی داشت و آیا به مشکلاتتان برمی‌گردد گفت: شما از کجا می‌دانید من با کی‌روش مشکل دارم؟ من در حال حاضر اینجا هستم تا حداکثر کمک را با پرسپولیس انجام دهم و به سایر نفراتی که در تیم ملی نیستند کمک کنم تا پیراهن تیم ملی ایران را بپوشند. هیچ وقت برای تیم ملی مشکل زا نبودم و مطمئن باشید هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم مقابل تیم ملی شما قرار بگیرم.

 

خوزه درباره اینکه آیا با نقاط ضعف و قوت بازیکنان اشنایی دارد تأکید کرد: تا قبل از اینکه به ایران بیایم شناخت خاصی از باشگاه نداشتم به همین خاطر است که می‌گویم چالش کاری‌ام با مشکل مواجه است. من در انتخاب بازیکنان نقش نداشتم و دخیل نیستم اما اینجا هستیم تا موفق شویم و انگیزه لازم را داریم.

 

وی گفت: در این مدت اطلاعاتم نسبت به گذشته بیشتر شده و تلاش می‌کنم ذهنیت بازیکنان را عوض کنم. هر روز به بازیکنان می گویم اگر به من اجازه بدهید و ذهنتان را روی حرف‌های من باز نگه دارید بدون شک می‌توانیم کار خوبی انجام دهیم.

 

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه به بازیکنانش افتخار می‌کند ما بازیکنان خوبی داریم و 9-8 نفر از آنها در تیم ملی هستند. با این شرایط خیلی بد است که سال گذشته پرسپولیس دوازدهم شد و اجازه نمی‌دهیم این موضوع تکرار شود.

 

خوزه اظهار داشت: برای من کسانی که بازی می‌کنند بهترین هستند و اسم بازیکنان اصلا برایم مهم نیست. تنها ستاره ما، پرسپولیس است.

 

خوزه یادآور شد: بازیکنان باهوش و بااستعدادی داریم و آنها باید بدانند که در خدمت تیم باشند. آنچه در یک سال گذشته دیدم اصلا خوب نبود و اجازه نمی‌دهیم اتفاق سال گذشته تکرار شود.

 

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: برای من بازیکن برتر وجود ندارد و 17 ساله یا 36 ساله بودن بازیکنان هم مهم نیست. وقتی که بازیکنان صد در صد توان خود را می‌گذارند و به فکر تیم هستند مشخص است که به جای شرمندگی خوشحال خواهم بود. ما اینجا هستیم تا تماشاگران را خوشحال کنیم. اینکه پرسپولیس در 11 سال گذشته فقط سه بار قهرمان شده اصلا خوب نیست و تلاش می‌کنیم این روال را تغییر دهیم.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که سال گذشته هواداران از هفته اول علیه سرمربی تیم شعار می‌دادند و خواهان قهرمانی بودند و آیا شما با این شرایط قول قهرمانی نمی‌دهید اظهار داشت: من هیچ وقت قول قهرمانی نمی‌دهم. کسی که قول می‌دهد فوتبال را نمی‌شناسد. به من پیشنهاد شد و من آمدم و سرمربی‌گری پرسپولیس را قبول کردم. اکنون بازیکنانی داریم و تلاش می‌کنم حداکثر کار را انجام دهند. می‌دانم وقتی یک تیم چندسال مقامی بدست نمی‌اورد صبر و حوصله هواداران کم می‌شود.

 

خوزه ادامه داد: قول فقط می‌تواند یک حرف باشد و کاری نمی‌تواند بکند. وقتی به یک رستوران می‌روید ابتدا غذا می‌خورید و بعد قبض را می‌آورند و پول را می‌دهید. ما باید ببینیم قبض‌های آخر و پایانی چگونه است. ما آمده‌ایم برای قهرمانی بجنگیم. فوتبال لحظه است و شاید بد شروع کنیم ولی سعی می کنیم نوسان زیادی نداشته باشیم.

 

خوزه تصریح کرد: باید صبر و حوصله داشته باشیم و برای همه چیز آماده‌ایم. می‌دانم هواداران در ایران مانند سایر طرفداران در کشورهای دیگر هستند. بازی در ورزشگاه 100هزار نفری زیباست و ما سعی می‌کنیم 100هزار نفر خوشحال شوند. در فیلم‌هایی که در این چند روز دیدم بازیکنانی را مشاهده کردم که در سال گذشته بهتر از پرسپولیس نبودند.

 

خوزه بار دیگر به موضوع قول قهرمانی اشاره و تصریح کرد: قول دادن در فوتبال کاری از پیش می‌برد؟ قرار است پرسپولیس این فصل بازی کند تا قهرمان شود. بازیکنان قرارداد بستند تانتیجه بگیریم. اگر از من سوال می‌پرسید من قولی نمی‌دهم.

 

وی اضافه کرد: من بهترین بازیکنان را دارم و باید فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. می‌خواهیم یک فوتبال مدرن را ارائه کنیم و تیمی بسازیم که فوتبال روز را بازی می‌کند. این موضوع نیاز به زمان دارد اما ترسی نداریم.

 

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: می‌دانم هواداران دوست ندارند اتفاقات سال گذشته تکرار شود. بازیکنان حاضرند هرکاری از دستشان برمی‌آید انجام دهند تا تیم به جایگاه خودش برگردد. شرایط بردن و پیروزی را داریم.

 

وی گفت: سراغ واژه‌ه‌ها رفتن کاری را از پیش نمی‌برد بهترین‌ها برای من بازی خواهند کرد. رسانه‌ها هم ممکن است بهترین‌های خودشان را داشته باشند، با این حال رویانیان رئیس باشگاه است و من هم رئیس تیم هستم.

 

مانوئل جوزه در پاسخ به این سوال که سرمربیان قبلی پرسپولیس از حضور خبرنگاران و هوادارن در تمرین جلوگیری می‌کردند و آیا او هم این برنامه را ادامه می‌دهد یا خیر گفت: سیستم من هم همان است. یک چیزی را باید بدانید؛ اگر قرار باشد یک تیمی درست کنیم و حریفان را غافلگیر کنیم نمی‌توانیم به این شکل کار کنیم که هر آنچه انجام می‌دهیم بلافاصله در صفحات تلویزیون و روزنامه‌ها قرار گیرد. با این شیوه نمی‌توانیم سورپرایز کنیم. حریم خصوصی یک تیم را باید حفظ کرد. این نیاز تیم است.

 

وی افزود: با تمام احترام به همه مجبوریم که تمرینات را ببندیم و من متاسفم که چنین تصمیمی را داریم. دلمشغولی‌های شما را می‌فهمم اما هر فرد حرفه‌ای در حیطه کاری خودش نیاز به حفظ حریم دارد و ما مجبوریم گاهی پشت درهای بسته تمرین کنیم چرا که رقیب نباید بداند که ما چه می‌کنیم.

 

خوزه در پاسخ به این سوال که صبر و حوصله تماشاگران روی سکوها کم است و عده‌ای در کمیته فنی و خارج از کمیته فنی به دنبال این هستند که سرمربی پرسپولیس شوند اظهار داشت: می‌بینید که ما شروع به کار کرد‌ه‌ایم. هنوز هیچ یک از افرادی که مقابل شما نشسته‌اند قرارداد امضا نکرده‌اند اما با این وجود اینجا نشسته‌ایم چون من به اعتماد حرف آقای رویانیان اینجا نشسته‌ام و آنهایی که نمی‌خواهند این تیم با این کادر نتیجه بگیرد اکنون کنار ما نیستند اما شاید بیایند و بازی ما را ببینند. آنها ممکن است در هر قشری باشند اما ما اینجا هستیم بدون قرارداد.

 

وی افزود: شاید جالب باشد بدانید که این اولین بار است بعد از 36 سال من بدون قرارداد در نشست خبری حاضر شده‌ام و این فقط به خاطر حرف سردار است که برایم قابل اعتماد بود. به هر جهت دوستان بدانند که ما کارمان را می‌کنیم، آنهایی که از ما بدشان می‌آید یک نیم نگاهی به ما داشته باشند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گلزنان برتر تیم

  گلزنان برتر تیم

  کریم انصاریفرد
  # نام بازیکن تعداد گل
  1کریم انصاریفرد4
  2محمد قاضی3
  3مهدی مهدوی کیا2
  4جواد کاظمیان1
  انتخاب کاپیتان آسیا
  mahdavi
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2980
 • کل نظرات : 202
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 158
 • آی پی امروز : 114
 • آی پی دیروز : 179
 • بازدید امروز : 12,243
 • باردید دیروز : 1,786
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 14,942
 • بازدید ماه : 21,827
 • بازدید سال : 64,235
 • بازدید کلی : 1,627,915