loading...
مرجع خبری پرسپولیس
آخرین ارسال های انجمن
احسان باغیاری بازدید : 187 سه شنبه 20 تیر 1391 نظرات (0)

 

تهدید خنده داری که باز هم عملی نشد

مرجع خبری پرسپولیس : فرصت تسويه بدهي باشگاه‌هاي بدهكار ليگ برتري تا نيم فصل رقابت‌هاي امسال تمديد شد.

 

سيدهادي آيت‌الهي نايب رييس اول فدراسيون فوتبال با بيان اينكه محدوديت فعاليت تيم‌هاي بدهكار در مسابقات فوتبال ليگ برتر برداشته و جريمه كسر امتياز برايشان در نظر گرفته شده است، اظهار كرد:

تهدید خنده داری که باز هم عملی نشد

مرجع خبری پرسپولیس : فرصت تسويه بدهي باشگاه‌هاي بدهكار ليگ برتري تا نيم فصل رقابت‌هاي امسال تمديد شد.

 

سيدهادي آيت‌الهي نايب رييس اول فدراسيون فوتبال با بيان اينكه محدوديت فعاليت تيم‌هاي بدهكار در مسابقات فوتبال ليگ برتر برداشته و جريمه كسر امتياز برايشان در نظر گرفته شده است، اظهار كرد:

 

پس از جلسه‌اي كه در اين باره داشتيم مقرر شد باشگاه‌هاي بدهكار به كميته انضباطي رفته تا براي بدهي‌هايشان تعيين و تكليف شود. سپس از محل مطالبات باشگاه‌هايي كه در سازمان ليگ تراز مالي مثبت دارند، تمام يا بخشي از بدهي‌ هر باشگاه پرداخت شود.

 

باشگاه‌ها تا نيم‌فصل فرصت دارند بدهي‌ها را تسويه كنند

نايب‌رييس فدراسيون افزود: پس از آن مهلت‌هايي براي باشگاه‌ها تعيين مي‌شود تا مابقي بدهي‌‌ها را پرداخت كنند كه در غير اين صورت طبق برنامه‌اي كه كميته انضباطي اعلام خواهد كرد با كسر امتياز در فصل آينده مواجه خواهند شد. البته ممانعت از حضور آنها در ليگ امسال برداشته شد اما آخرين مهلت تعيين شده براي تسويه حساب باشگاه‌هاي بدهكار پايان نيم فصل نخست ليگ برتر است كه بعد از آن جرايم نقدي ديگر و كسر امتياز متوجه اين باشگاه‌ها مي‌شود.

 

احتمالا ساعت بازي‌ها در ماه مبارك رمضان تغيير كند

وي درباره ابهاماتي كه نسبت به ساعت برگزاري مسابقات ليگ در ايام ماه مبارك رمضان وجود دارد نيز خاطرنشان كرد: بازي‌هاي هفته نخست كه در همان ساعت 20:30 برگزار خواهد شد اما براي چهار هفته‌ ايام ماه مبارك رمضان قطعا ساعت بازي‌ها كمي به عقب برده مي‌شود كه پس از بررسي‌هاي لازم بهترين زمان برگزاري بازي‌ها اعلام خواهد شد.

 

رويانيان با كي‌روش يا محمدي مشورت نكند پس با كي مشورت كند؟

رييس كميته رسيدگي به تخلفات اخلاق حرفه‌اي در فوتبال در واكنش به اظهارات حجت‌الاسلام عليپور درباره احضار يكي از مربيان تيم‌هاي ملي كه ظاهرا خطاب او اكبر محمدي سرمربي تيم جوانان بوده نيز اظهار كرد: بنده با جديت هرگونه اتهامي درباره محمدي را رد مي‌كنم. بيان كردن اين مسايل نادرست آن هم در آستانه مسابقات قهرماني جوانان آسيا اصلا منطقي نيست. بنده هم با محمدي و هم با باشگاه پرسپوليس صحبت كردم و هيچ مساله خاصي ميان آنها نبوده است. موارد مطرح شده فقط حول مشورت گرفتن درباره بعضي بازيكنان ملي‌پوش بود. اتفاقا اگر يك مدير باشگاه از مربي تيم ملي مشورت نگيرد پس از چه كسي بگيرد؟ اگر رويانيان با كي‌روش يا هر مربي ديگري در تيم ملي مشورت نكند، پس با چه كسي مشورت كند؟

 

با عليپور صحبت مي‌كنم تا ديگر شاهد چنين اظهاراتي نباشيم

وي افزود: الان تنها دوره‌اي است كه تيم ملي جوانان ما داراي 7 بازيكن ليگ برتري بوده كه اين خود يك ارزش براي فوتبال ماست. اين يعني براي استعداديابي و پرورش تيم جوانان واقعا كار شده و طبيعي است كه كسي بخواهد از مربي اين تيم مشورت بگيرد. من اين مساله هرچه سريعتر حل مي‌كنم و امروز (سه‌شنبه) هم با عليپور در اين باره صحبت خواهم كرد تا ديگر شاهد چنين اظهاراتي نباشيم.

 

ذهنيت منفي رويانيان را پاك كرديم

آيت‌الهي خاطرنشان كرد: فوتبال ما بايد به سمتي حركت كند كه حاشيه‌ها از آن جمع شود. همه بايد دست در دست هم بگذاريم تا فوتبال ايران روبه سالم‌سازي حركت كند و نگاه‌ها به متن برگردد نه به حاشيه‌ها. واقعا جايگاه فوتبال ما اين نيست. يكشنبه با رويانيان هم در اين باره جلسه داشتم و در اين باره بحث و گفت‌وگو كرديم و هرگونه ذهنيت منفي كه براي اين در اين موارد ايجاد شده بود هم برطرف شد.

 

حاضريم بليت‌فروشي‌ را به باشگاه‌ها واگذار كنيم اما به شرط داشتن سيستم الكترونيكي

نايب‌رييس فدراسيون فوتبال از واگذاري بليت فروشي به باشگاه‌ها در صورت داشتن سيستم فروش الكترونيكي خبر داد و درباره ادعاي مسوولان باشگاه تراكتورسازي تبريز به در اختيار گرفتن بليت فروشي بازي‌هاي خانگي‌شان، گفت: اين كار قرار است امسال به طور آزمايشي براي ورزشگاه آزادي انجام شود. در تبريز ظاهرا بين مسوولان باشگاه تراكتورسازي و هيات فوتبال استان اختلافاتي در اين باره پيش آمده كه قرار است نماينده فدراسيون به آنجا رفته و مساله را حل كند. براي واگذاري بليت فروشي‌ها بايد شرايط فراهم شود. فدراسيون بناي واگذاري بليت فروشي به باشگاه‌ها را دارد اما به شرط ايجاد پروژه فروش و كنترل الكترونيكي.

 

با صداوسيما همچنان در حال مذاكره هستيم

وي درباره نتيجه توافق فدراسيون با صداوسيما درباره حق پخش تلويزيوني نيز تصريح كرد: همچنان در اين باره در حال بحث و گفت‌وگو هستيم. ما بايد حقوق فوتبال را تامين كنيم چرا كه اين عمده درآمد باشگاه‌هاست و در همه دنيا هم حق پخش يكي اصلي‌ترين محل‌هاي درآمدزايي باشگاه‌ها محسوب مي‌شود. اميدواريم به توافق خوبي با صدا و سيما برسيم.

 

منصوريان جايگزين نمازي در تيم ملي نمي‌شود

آيت‌الهي شايعه قطع همكاري با اميد نمازي مربي تيم ملي و جايگزيني عليرضا منصوريان در كنار كي‌روش، خاطرنشان كرد: اين شايعه تنها زاييده تخيلات رسانه‌اي بود كه به زعم خودش آن را مطرح كرد و چنين مساله‌اي حتي به ذهن فدراسيون هم نرسيده است.

 

قيمت ITC مشخص و فدراسيون مبلغ بيشتري نمي‌‌گيرد

وي همچنين هرگونه ابهام درباره قيمت ITC بازيكنان و سوء عملكرد احتمالي كارمندان فدراسيون در اين باره را رد كرد و گفت: ITC تعرفه مشخصي دارد كه براي بازيكناني كه به باشگاه‌هاي اروپايي يا باشگاه‌هاي فعال در خاورميانه يا نقاط ديگر مي‌روند متفاوت است. اين تعرفه بصورت كاملا قانوني از بازيكنان اخذ شده و بخش روابط بين‌الملل فدراسيون مي‌تواند ليست مبالغ آن را در اختيار رسانه‌ها قرار دارد، بنابراين مطمئنا فدراسيون مبلغ بيشتري بابت ITC دريافت نمي‌‌كند.

 

غير از آن ليست 101نفره هيچ بازيكن و مربي از حضور در ليگ محروم نيست

آيت‌الهي با بيان اينكه هيچ بازيكن و مربي غير از ليست 101 نفره‌ محرومي كه پرونده‌شان براي مراجع قضايي ارسال شده از حضور در ليگ امسال محروم نيستند، تصريح كرد: تمام بازيكنان و مربيان شاغل در فوتبال كه در آن ليست 101 نفره حضور نداشتند مي‌توانند در ليگ برتر امسال فعاليت كنند. آن ليست 101 نفره را كساني تشكيل مي‌دهند كه شاكيان خصوصي دارند و در ميان آنها بازيكن و مربي هم وجود دارد. حتي بعضي از آن افراد هم رضايت شاكيان‌شان را گرفتند و طبق اعلامي كه دادگاه انجام خواهد داد كساني كه رضايت شاكيان را بگيرند هم مشكلي براي فعاليت در ليگ نخواهند داشت.

 

برگزاري بازي‌هاي خانگي گهر برابر پرسپوليس و استقلال در آزادي

نايب‌رييس فدراسيون درباره موضوع ميزباني تيم گهر دورود هنگام رويارويي با تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال نيز گفت: با توجه به اينكه قرار است ورزشگاه انقلاب كرج ميزبان بازي‌هاي گهر دورود باشد طبيعتا انتظار مي‌رود تمام بازي‌هاي خانگي آنها در اين ورزشگاه برگزار شود اما با توجه به اينكه شوراي تامين احتمالا با برگزاري بازي‌هاي گهر مقابل پرسپوليس و استقلال در كرج مخالفت مي‌كند، اين دو بازي در استاديوم آزادي برگزار خواهد شد.

وي در پاسخ به اين سوال كه با توجه به محروميت تماشاگران پرسپوليس از دو بازي خانگي ابتدايي اين تيم كه در هفته‌هاي دوم و چهارم خواهد بود و البته رويارويي اين تيم با گهر در هفته سوم، آيا هواداران پرسپوليس مي‌توانند در هفته سوم به استاديوم بروند يا اينكه محروميت هفته چهارم به هفته سوم منتقل خواهد شد، اظهار كرد: اين موضوع را بايد به تصميم كميته انضباطي و سازمان ليگ منوط بدانيم.

اسماعيل حسن‌زاده رييس كميته انضباطي هرگونه تصميم‌گيري در اين‌باره را جزو مسووليت مجري برگزاري مسابقات يعني سازمان ليگ برتر دانست.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گلزنان برتر تیم

  گلزنان برتر تیم

  کریم انصاریفرد
  # نام بازیکن تعداد گل
  1کریم انصاریفرد4
  2محمد قاضی3
  3مهدی مهدوی کیا2
  4جواد کاظمیان1
  انتخاب کاپیتان آسیا
  mahdavi
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2980
 • کل نظرات : 202
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 158
 • آی پی امروز : 63
 • آی پی دیروز : 242
 • بازدید امروز : 105
 • باردید دیروز : 664
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 3,606
 • بازدید ماه : 13,333
 • بازدید سال : 86,737
 • بازدید کلی : 1,650,417