loading...
مرجع خبری پرسپولیس
آخرین ارسال های انجمن
احسان باغیاری بازدید : 179 شنبه 24 تیر 1391 نظرات (0)

 

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه از هواداران انتظار دارم در هفته های نخستین لیگ تحت هر شرایطی دست از حمایت تیم بر ندارند، گفت: مدیران باشگاه‌های بزرگ لیگ برتری بازنده‌های اصلی فصل نقل و انتقالات بودند.


 

محمد رویانیان در خصوص عملکرد مدیران باشگاه‌های حاضردر رقابتهای لیگ برتر در فصل نقل و انتقالات بویژه باشگاه پرسپولیس، هچنین پیشنهاد تعطیلی بازیهای لیگ در ماه مبارک رمضان و پاسخگو نبودن مسئولان مربوطه در فدراسیون فوتبال و....صحبت کرد که در زیر از نظر می گذرانید:

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه از هواداران انتظار دارم در هفته های نخستین لیگ تحت هر شرایطی دست از حمایت تیم بر ندارند، گفت: مدیران باشگاه‌های بزرگ لیگ برتری بازنده‌های اصلی فصل نقل و انتقالات بودند.


 

محمد رویانیان در خصوص عملکرد مدیران باشگاه‌های حاضردر رقابتهای لیگ برتر در فصل نقل و انتقالات بویژه باشگاه پرسپولیس، هچنین پیشنهاد تعطیلی بازیهای لیگ در ماه مبارک رمضان و پاسخگو نبودن مسئولان مربوطه در فدراسیون فوتبال و....صحبت کرد که در زیر از نظر می گذرانید:

 

 

به 70 درصد از اهدافم در فصل نقل و انتقالات رسیدم


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که به چه میزان از اهداف خود در فصل نقل و انتقالات دست پیدا کرده اید، گفت: من در فصل نقل و انتقالات به 70 درصد از اهداف و خواسته های خود دست پیدا کردم و 30 درصد باقی مانده نیز در اختیار و اراده ام نبود که به موضوعاتی همچون محدودیتهای مالی، زمانی و همچنین کاهش تعداد سهمیه بزرگسالان تیمها بر می گردد.

 

 

آنچه در فصل نقل و انتقالات بر ما گذشت بسیار تلخ و سخت بود
وی افزود: آنچه در فصل نقل و انتقالات بر ما گذشت بسیار تلخ و سخت بود، سختی آن به دلیل هجمه ها و جو مسمومی بود که برخی دوستان علیه باشگاه پرسپولیس راه انداخته بودند اما سختی آن به دلیل بعضی از رفتارهای همکاران و دوستانی بود که عمدتا افراد باشخصیتی در جامعه هستند اما نقل و انتقالات باعث شد که دچار لغزشهایی شویم و با یکدیگر وارد کری و حتی دعوا شویم. دیگر اهانتها و اتهاماتی که جای خود را دارد.


 

مدیران باشگاههای بزرگ بازنده اصلی نقل و انتقالات بودند
رویانیان در همین خصوص تاکید کرد: متاسفانه مدیران باشگاهای بزرگ از جمله خود من در فصل نقل و انتقالات موفق نبودیم چون نه تنها انتظارات جامعه بلکه حتی خودمان را نیز بر آورده نکردیم در واقع ما بازنده اصلی فصل نقل و انتقالات بودیم. امیدوارم این موضوع درس خوبی برای همه ما باشد که دیگر برای فوتبال ارزشها و احترامات را از بین نبریم.


 

از عملکرد برخی مدیران باشگاههای کم امکانات باید درس بگیریم
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفتگویش افزود: البته باید یک حقیقت تلخ دیگرا نیز بگویم ، حقیقت این است که مدیران بعضی از باشگاه های لیگ برتری که از امکانات کافی و خوبی برخوردار نبودند، به واقع در فصل نقل و انتقالات زجر و سختی کشیدند. اگر من جای آنها بودم نمی دانستم، چه باید بکنم و حتی فکر کردن به این موضوع مرا دچار استرس می کند بنابراین ضمن انکه به این دسته از مدیران خسته نباشید می گویم باید اعتراف کنم که از عملکرد برخی از آنها باید درس بگیریم.


 

تراز مالی باشگاه و قرارداد بازیکنان جدید را به وزارت ورزش دادیم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد برخی از مطالب که در بعضی از رسانه ها در خصوص ریخت و پاش باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات مطرح شده، تاکید کرد: مدتی قبل تراز مالی باشگاه پرسپولیس در سال 91 را به طور رسمی به وزیر ورزش و جوانان و حراست وزارتخانه تقدیم کردیم و حتی مبلغ قرارداد بازیکنان جدیدی که جذب کرده ایم را طی یک جدول به وزارت ورزش و جوانان دادیم.


 

در مورد باشگاه هایی که قرارداد 2 میلیاردی می بندند سکوت کردند
وی در همین خصوص تاکید کرد: متاسفانه برخی از دوستان رسانه ای و مطبوعاتی جو بسیاری بدی را علیه باشگاه پرسپولیس راه انداخته و حتی به طور مصنوعی جنجال سازی کردند. آنها ارقام نجومی را در خصوص جذب بازیکنان جدید پرسپولیس مطرح کردند که به هیچ وجه صحت نداشت. متاسفانه همین دوستان در مورد باشگاههایی که در گذشته ای نه چندان دور خود را به بی پولی و نداری زده و دم از شکسته شدن سقف قراردادها می زدند اما در روزهای پایانی نقل و انتقالات بازیکنانی را جذب کردند که رقم قراردادشان حتی نزدیک به 2 میلیارد تومان نیز می رسید، حساسیتی به خرج نداده و سکوت کردند.


 

برخی دوستان رسانه ای علاقه ای به بررسی تعطیلی لیگ در ماه رمضان را ندارند
رویانیان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از رسانه ها دررابطه با تعطیلی رقابتهای لیگ برتر در ماه مبارک رمضان، علی رغم تاکید مراجه گرانقدر قم و برخی از مدیران دلسوز و کارشناسان، علاقه ای به بررسی و پردازش آن نداشتند و حتی پاسخگویی نیز در این خصوص وجود نداشت.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درهمین خصوص تاکید کرد: یا متاسفانه شاهد هستیم این دوستان رسانه ای زیادعلاقه مند به بررسی ، مطرح کردن و پردازش حذف نشدن رقابتهای جام حذفی نیستند. رقابتهای مهمی که حذف آن فرصت ابراز وجود را از تیمهایی که مطرح نیستند گرفته و حتی ممکن است باعث کاهش تعداد سهمیه های ایران در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بشود.


وی درهمین مورد افزود: در عوض شاهدیم که این دسته از رسانه ها توهین ها، اهانتها و حرفهای سخیف برخی از همکاران ما در فوتبال علیه یکدیگر را نه تنها منتشر کرده بلکه برجسته نیز می کنند.


 

من به قدرت خبرنگاران ورزشی اعتقاد دارم
رویانیان تاکید کرد: قطعا باید به این نتیجه برسیم که رسانه ها و مطبوعات ورزشی اساسی ترین نقش را در تولید فرهنگ، ایجاد رقابتهای سالم و توسعه ورزش بویژه فوتبال دارند و من به قدرت خبرنگاران ورزشی در خصوص نقشی که برای رسیدن به این هدف دارند اعتقاد دارم بنابراین آیا این موضوع انتظار زیادی است که از اصحاب رسانه انتظار داشته باشیم که در کنار حاشیه های جذاب فوتبال به رعایت اصول، فرهنگ و ارزشها در این رشته ورزشی بیشتر توجه کنند. مسلما رسانه ها و مطبوعات ما در این خصوص نقش پررنگی دارند.


 

زمان بزرگترین چالش پیش روی ماست
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص آخرین وضعیت آمادگی این تیم پیش از آغاز رقابتهای لیگ برتر و انتظارش از هواداران پرسپولیس گفت: به دلیل آنکه در حساس ترین زمان ممکن در فصل نقل و انتقالات تغییرات در کادرفنی تیم بوجود آمد و تعیین سرمربی جدید نیز کمی به تاخیر افتاد، زمان را برای آماده سازی و هماهنگی تیم تا حدودی از دست دادیم. در حال حاضر بیش از هر چیز به زمان نیاز داریم تا بازیکنان ما به انسجام تیمی کامل برسند و این موضوع بزرگترین چاش پیش روی ما است.


 

هواداران درهفته های نخستین لیگ تحت هر شرایطی  حمایت کنند
رویانیان درباره انتظارش از هواداران پرسپولیس در مقطع زمانی فعلی تصریح کرد: با توجه به محدودیت زمانی که برای انسجام و آمادگی بیشتر تیم داشتیم لذا از هواداران در شرایط فعلی انتظار دارم که در هفته های نخستین لیگ تحت هر شرایطی دست از حمایت  تیم برندارند. البته نظر قاطع ما این است که حمایت از تیم توسط هواداران تا پایان رقابتهای این فصل لیگ برتر تداوم داشته و عجولانه تصمیم گیری نکنند تا نتیجه حمایتهای خود را در پایان فصل ببینند چون هدف اصلی ما در این فصل قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر است.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گلزنان برتر تیم

  گلزنان برتر تیم

  کریم انصاریفرد
  # نام بازیکن تعداد گل
  1کریم انصاریفرد4
  2محمد قاضی3
  3مهدی مهدوی کیا2
  4جواد کاظمیان1
  انتخاب کاپیتان آسیا
  mahdavi
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2980
 • کل نظرات : 202
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 158
 • آی پی امروز : 65
 • آی پی دیروز : 135
 • بازدید امروز : 208
 • باردید دیروز : 203
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4,138
 • بازدید ماه : 6,226
 • بازدید سال : 48,634
 • بازدید کلی : 1,612,314