loading...
مرجع خبری پرسپولیس
آخرین ارسال های انجمن
احسان باغیاری بازدید : 220 سه شنبه 22 فروردین 1391 نظرات (0)

نشست خبری مدیرعامل پرسپولیس _ بخش دوم

اگر بروم خیلی ها را با خودم می برم/ یاد گرفتیم برای گرفتن امتیاز چه کار کنیم!

مرجع خبری پرسپولیس : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به این نتیجه نرسیده بودیم که استقلال یک طرفه نیست و از آن پشت فدراسیون اداره می‌شود.

 

محمد رویانیان در ادامه نشست خبری خود با بیان اینکه تاسف ما از این است که کمیته انضباطی این رای را صادر کرده در حالی که این رای هیچ مفهومی ندارد افزود: رایی که کاپیتان تیم را به خاطر همکاری تشویق می‌کنند.

نشست خبری مدیرعامل پرسپولیس _ بخش دوم

اگر بروم خیلی ها را با خودم می برم/ یاد گرفتیم برای گرفتن امتیاز چه کار کنیم!

مرجع خبری پرسپولیس : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به این نتیجه نرسیده بودیم که استقلال یک طرفه نیست و از آن پشت فدراسیون اداره می‌شود.

 

محمد رویانیان در ادامه نشست خبری خود با بیان اینکه تاسف ما از این است که کمیته انضباطی این رای را صادر کرده در حالی که این رای هیچ مفهومی ندارد افزود: رایی که کاپیتان تیم را به خاطر همکاری تشویق می‌کنند.

 

 

در حالی که بازیکنان ما اخراج شده و به خاطر تحریک داور آن شرایط به وجود آمده و تیم ما کاملا همکاری کرده به چه دلیل این گونه صادر می‌شود ما باید برای انبار سازی دیدار با سپاهان می‌رفت. چه کسانی می‌خواهند استقلال و پرسپولیس و تراکتور سازی در لیگ موفق نشوند من می‌دانم وقت برای گفتن حرف‌ها زیاد است.

 

وی ادامه داد: این تیم‌ها مال مردم هستند و طرفداران میلیونی دارند استقلال و پرسپولیس 50 میلیون طرفدار دارند و در اوج برای آنها حاشیه می‌سازند پرسپولیس مشکل مالی ندارد و در حالی که به سمت حرفه‌ای شدن می‌رود و در تمام آسیا به عنوان یک تیم موفق با تماشاگرانی منسجم و اخلاقی معرفی می‌شود چرا که باید در یک بازی ساده این گونه ورق برگردد. من می‌دانم چون دست‌هایی در کار است رای هم قبلا صادر شده بود.

 

رویانیان با بیان اینکه مگر فاجعه ملی و فاجعه انسانی رخ داده بود که این رای را دادند تصریح کرد: شاید ردپای منصور آریا در هر دو جا باشد اما در آن پرونده آنقدر با طمئنینه و در این پرونده یک شبه رای صادر می‌شود آن هم چه رایی.

 

وی یادآور شد: ممکن است یک بازیکن خطا کند، اما باید تیم‌ها باید همدیگر را حفظ کنند، اما باز هم دلیل نمی‌شود که مسئولان فدراسیون اگر ما حرفی نزدیم این گونه ظلم کنند.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد لیست خرید این تیم برای فصل آینده گفت: باید اعلام کنم که متاسفانه با بازیکنان ما تماس می‌گیرند، ما دلال‌ها را راه ندادیم اما با بازیکنانم تماس می‌گیرند و می‌گویند فصل بعد شما را نخواسته و بعد به فلان تیم بروید و این یک سناریو دیگر برای ضربه زدن به پرسپولیس است.

 

وی افزود: تمام بازیکنان با ما قرار داد دارند و احتمال تمدید آنها زیاد است. دنیزلی یک نفر را هم رد نکرده و ما هم یک نفر را رد نمی‌کنیم. ما در مورد ضعیف‌ترین بازیکن هم تصمیم نمی‌گیریم و بازیکنان ما باید با قدرت کار کنند.

 

رویانیان عنوان کرد: خیلی حرف داریم اما از الان خط می‌دهند و شایعه می‌کنند که شما نیستید، مثل کاپیتان صبا با وی تماس می‌گیرند و می‌گویند هر بازی که ببازید 10 میلیون تومان می‌دهیم و این بی اخلاقی اضافه می‌شود به سایر مشکلات فوتبال.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: بازیکنان ما نشان دادند توانمند هستند و ملاک ما برای انتخاب بازیکن لیگ قهرمانان آسیا است و آنجا تصمیم می‌گیریم. چرا که آنجا اوج نمایش بازیکنانمان بود که موفق بودند. البته اینکه در فصل بعد دو سه پست به فکر بازیکنان خوب باشیم حق ما است، اما تاکید می‌کنم که ملاک ما برای انتخاب، آسیا است.

 

در ادامه این نشست رویانیان در پاسخ به این سؤال که چه انتظاری از کفاشیان دارد گفت: ما کنار نمی‌آییم و کفاشیان هم باید رسالت خود را انجام دهد. ضمن اینکه او هم اشتباهات داوری را تایید کرده بود و مثل این است که یک پلیس کنار یک دزد ایستاده و بگوید او را بگیرید.

 

وی افزود: کفاشیان مرجع عالیقدر فدراسیون فوتبال است و باید این وضعیت را خاتمه دهد.

 

اگر همچنان مثل 4 سال گذشته دبیر کل تصمیم بگیرد و همه چیز در اختیار وی باشد تا ته کار همین می‌شود و این موضوع یعنی هیچ. اگر کفاشیان اختیار را در دست افرادی که تصمیمات آنچنانی می‌دهد بدهد مطمئن چیزی درست نمی‌شود.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما از استقلال فدراسیون دفاع کردیم اما استقلال هم باید دو سویه باشد ما فکر می‌کردیم استقلال یعنی اینکه فدراسیون روی پای خودش باشد اما گویا اشتباه کردیم و دست‌هایی بود که باید فدراسیون از آنها جدا شود. انتظار ما از کفاشیان این است.

 

وی افزود: این رایی که اعلام شد یک رای نبود بلکه یک بازی بود و اسمش را نمی‌شود رای گذاشت. بنابراین بی تعارف می‌گویم کفاشیان باید از حیثیت فوتبال و فدراسیون و خودش دفاع کند و این رفتارها ناپسند گذشته را دور بیندازد.

 

وی باید از صدور رای‌های سبک و برخوردهای کاملا سبک پرهیز کند و از معلول‌ها بیرون آمده و به دنبال علت برود.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان ما کمک می‌کنند و کاپیتان تشویق می‌شود اما بعد این چنین تنبیه می‌کنند. دو رتبه و دو امتیاز از ما می‌گیرند و تیم را پایین می‌آوردند. 3 امتیاز امروز نابود می‌شود 3 امتیاز فردا زیر سؤال می‌رود و در مجموع 8 امتیازمان را زیر سؤال می‌برند و بعد می‌گویند درود بر کاپیتان تیم؛ این یعنی چه؟!

 

وی یادآور شد: 2 امتیاز یعنی یک بازی یا یک امتیاز دارد یا 3 امتیاز 3 بر صفر از کجا آمده؟ بازی ناتمام باید تجدید شود، آقای کفاشیان این لکه را پاک کنید و انتظار ما همین است.

 

رویانیان با بیان اینکه مثل بعضی‌ها آویزان AFC نمی‌شویم، ادامه داد: ما قانون داریم؛ آقایان کفاشیان وضعیت را اصلاح کنید. مملکت مال ما است و این باعث تاسف است. بعد از کفاشیان می‌رویم سراغ وزیر ورزش. البته ما مقابل وزیر ورزش هم کوتاهی کردیم و شرمنده‌ایم.

 

وی در پاسخ به این سؤال که نمی‌ترسد این رویه در فوتبال ایران باب شود گفت: از این پس یاد گرفتیم یکی از راه‌هایی که می‌توانیم در لیگ بالا برویم همین است، 4 تا تماشاگر در یک تیم فرستاده و با فحاشی امتیاز بگیریم.در بازی تراکتور و استقلال 10 هزار صندلی می‌شکنند و چیزی نمی‌گویند اما به پرسپولیس می‌رسند قانون مند می‌شوند و این موضوع جالب است این یا مسخره کردن ما است و اینکه جریان دیگری است. از این به بعد باب شده و داور بازی را قطع می‌کند و 4 طرف را فحش می‌دهند تا شرایط عوض شود.

 

فدراسیون در سال جدید طرح جدید و شیوه نویی را به مردم ایران ارائه کرده و این کار ابتکار و خلاقیت محسوب می‌شود.

 

رویانیان با بیان اینکه از فدراسیون ممنونم که پاداش بازی‌های خوب پرسپولیس را این گونه داد در پاسخ به اینکه چه کسانی پشت پرده قرار دارند گفت: دیگر خطرناک می‌شود اما باید ببینید چه کسانی از شکست استقلال و پرسپولس سود می‌برند. چه شد که بازی رفت ما با داماش جهانی شد و بازیکنان ما انگشت‌نما شدند و در بازی برگشت هم این گونه می‌بازیم. کجا به کجا وصل است؟ کی به کی بدهکار است و چه کسی به چه کسی نان قرض می‌دهد؟ البته مردم و خبرنگاران کجا به کجا و کی به کی را خوب می فهمند.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: یک عمر پلیس بودیم اما فریب نمی‌دادیم و کلک نمی‌زدیم اما اینکه کجا به کجا وصل می‌شود نمی‌فهمیم و اینکه چرا به یک باره بعد از انتخابات فدراسیون همه چیز تغییر می‌کند. این معنی ابتکار است.

 

وی در پاسخ به این سؤال که چه مقدار از این دست‌ها پشت پرده در داخل فدراسیون است، با کنایه گفت: نصفش بیرون است. فکر کردید در استقلال فدراسیون چه کسی دخالت می‌کند ما دولتی هستیم باشگاه هم دولتی است. ما دفاع کردیم تا استقلال حاکم شود اما به این نتیجه نرسیده بودیم که استقلال یک طرفه نیست و از آن پشت فدراسیون اداره می‌شود.

 

رویانیان با بیان اینکه رای برنگردد اعلام موضع خواهیم کرد ادامه داد: هر چند خودمان کوچک هستیم اما مدیر عامل باشگاه بزرگی هستیم. انشاالله به اعتبار باشگاه و هواداران وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم و از این 2 امتیاز نمی‌گذریم یا 2 امتیاز را می‌گیرم یا می‌روم چون به ما توهین می‌شود رای مضحکه و خنده‌داری است که به کل پرسپولیس لطمه زد.

 

وی تاکید کرد: با قاطعیت می‌گویم یکی از دلایل صدور این حکم این بود که من اعلام کردم که در فوتسال تبانی شده است. من از همین جا اعلام می‌کنم به خاطر تبانی تیم فوتسال پرسپولیس منحل شد و دیگر فوتسال نداریم. به جای اینکه از ما تشکر کنند ما را می‌زنند.

 

رویانیان خاطرنشان کرد: به فدراسیون پیشنهاد می‌کنم بهترین داورها را بیاورد و من شخصا کل هزینه‌های آن را می‌دهم. این داور است که می‌تواند تماشاگران را به هنجار بکشاند. باید به داوران آموزش بدهیم من اعلام می‌کنم هر چقدر هزینه باشد من و باشگاه پرسپولیس می‌دهیم اما داوران خوبی بیاورید.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته بود اگر دو امتیاز را برنگرداند می‌رود اظهار داشت: من تنها نمی‌روم و اگر بخواهم بروم خیلی‌ها را با خودم می‌برم.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گلزنان برتر تیم

  گلزنان برتر تیم

  کریم انصاریفرد
  # نام بازیکن تعداد گل
  1کریم انصاریفرد4
  2محمد قاضی3
  3مهدی مهدوی کیا2
  4جواد کاظمیان1
  انتخاب کاپیتان آسیا
  mahdavi
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2980
 • کل نظرات : 202
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 158
 • آی پی امروز : 197
 • آی پی دیروز : 179
 • بازدید امروز : 394
 • باردید دیروز : 317
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 1,067
 • بازدید ماه : 8,188
 • بازدید سال : 32,764
 • بازدید کلی : 1,596,444