loading...
مرجع خبری پرسپولیس
آخرین ارسال های انجمن
احسان باغیاری بازدید : 158 جمعه 19 خرداد 1391 نظرات (0)

 

تكميلي
مرجع خبري پرسپوليس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی از دوستان و همکاران من سر خود را زیر برف کرده‌اند و با نگفتن حقایق می‌خواهند مرا نیز مجبور به دروغ گفتن کنند اما موفق نمی‌شوند.


محمد رویانیان در خصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و همچنین موضوعات مختلفی که در این خصوص مطرح شده ضمن بیان مطلب فوق گفت:

تكميلي
مرجع خبري پرسپوليس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی از دوستان و همکاران من سر خود را زیر برف کرده‌اند و با نگفتن حقایق می‌خواهند مرا نیز مجبور به دروغ گفتن کنند اما موفق نمی‌شوند.


محمد رویانیان در خصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و همچنین موضوعات مختلفی که در این خصوص مطرح شده ضمن بیان مطلب فوق گفت:

 

 

در حال حاضر همه مردم و به ویژه اهالی فوتبال می‌دانند که باشگاه‌های لیگ برتری فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات در حال رقابت با یکدیگر هستند و این رقابت بین باشگاه‌هایی که پشتوانه مالی خوبی داشته و وابسته به شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی هستند بیشتر نمود پیدا می‌کند.

 

تیم‌های پایه قدرتمند دارند اما بازهم بازیکن می‌گیرند

وی در همین خصوص تاکید کرد: این باشگاه‌ها با وجود داشتن تیم‌های پایه قدرتمند بازهم اقدام به جذب بازیکنان داخلی و خارجی گرانقیمت می‌کنند. در چنین شرایطی باشگاه‌های دولتی مانند استقلال و پرسپولیس در رقابت با این باشگاه‌ها چه راهکاری را باید در پیش گرفته و چه کنند؟!

 

در بخش تیم‌های پایه سرمایه‌ای نداریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: متاسفانه طی سال‌های اخیر به تیم‌های پایه در برخی از باشگاه‌ها مانند پرسپولیس توجهی نشده که این موضوع باعث شده تا ما از این لحاظ سرمایه‌ای نداشته باشیم.

 

انتظار دارند هیچ اقدامی در فصل نقل و انتقالات نداشته باشیم

وی گفت: من نمی‌‍دانم که چرا برخی از مدیران باشگاه‌های صنعتی که اتفاقا جزو مدیران خوب فوتبال ایران هم هستند انتظار دارند که ما به بهانه دولتی بودن و نداشتن پول هیچ اقدامی را در فصل نقل و انتقالات انجام ندهیم یا هیچ بازیکنی نگیریم و در مقابل انتظارات میلیون‌ها طرفداری که داریم فقط دم از مشکلات و بی‌پولی بزنیم؟!

 

باید بی عرضه و تسلیم باشیم؟!

رویانیان تاکید کرد: آیا باشگاه‌هایی که امروز با هزینه‌های سنگین اقدام به جذب بازیکن می‌کنند و طرفداران ملی و میلیونی هم ندارند باید پاسخگو باشند و یا باشگاه‌هایی که زیر ذره بین میلیون‌ها طرفدار و ده‌ها رسانه قرار دارند و اساسا فوتبال ایران با نام آنها رقم خورده است؟! آیا مدیران استقلال و پرسپولیس باید با بی‌عرضگی و تسلیم شدن در مقابل بی پولی و مشکلات مالی با احساسات میلیون‌ها طرفدار بازی کنند؟!


با احساسات میلیون‌ها هوادار استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند

وی تصریح کرد: وقتی که باشگاه بزرگ پرسپولیس با حدود 30 میلیون هوادار فقط 4.5 میلیارد تومان از ابتدای سال 90 تا به امروز از وزارت ورزش و جوانان دریافت مالی داشته آیا محکوم به فناست؟ آیا مسئولان مربوطه در ورزش کشور، برخی از مجریان برنامه‌های تلویزیونی و خبرنگاران رسانه‌ها باید احساسات 50 میلیون هوادار پرسپولیس و استقلال را نادیده بگیرند متاسفانه در چنین شرایطی ما در فوتبال ایران محکوم به دروغ گفتن هستیم.


باید دروغ بگویم چون سیستم فوتبال ایران مرا وادار به دروغ گفتن می‌کند!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: من باید دروغ بگویم چون سیستم فوتبال ایران مرا وادار به دروغ گفتن می‌کند! چه کسانی امروز می‌گویند ما سقف قراردادها را رعایت می‌کنیم؟ آیا به واقع راست می‌گویند؟ چرا نمی‌توانند حقیقت را بگویند؟ چون محکوم به دروغ گفتن هستند!

 

می‌خواهند مرا مجبور به دروغ گفتن کنند

وی در همین خصوص تصریح کرد: تنها کسی که تا امروز در رسانه‌ها اعلام کرده که من نمی‌توانم در فصل نقل و انتقالات سقف قراردادها را رعایت کنم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بوده است اما متاسفانه برخی از دوستان سعی کرده‌اند که این گفتمان را زیر سئوال ببرم و مرا هم مجبور کنند که به مردم دروغ بگویم اما مطمئن باشید موفق به انجام این کار نمی‌شوند.

 

رویانیان گفت: من به صراحت اعلام می‌کنم وقتی بازیکنی با ما قراردادی به مبلغ 250 میلیون تومان می‌بندد و بعدازظهر همان روز باشگاه دیگری با علم به این موضوع که این بازیکن با ما قرارداد داخلی بسته با او قرارداد 450 میلیون تومانی می‌بندد دیگر چه می‌توانیم بگوییم؟ البته ما به طور رسمی این موضوع را پیگیری کرده و شکایت خواهیم کرد اما متاسفانه در طی چند روزی که از آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات گذشته شاهد مواردی مشابه بوده‌ایم.

 

سرشان را زیر برف کرده‌اند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: آیا شایسته است که برخی از دوستان و همکاران من سرشان را زیر برف کنند و به بهانه اینکه فوتبالی هستند در تلویزیون و فدراسیون فوتبال جو و فضا را به سود خود عوض کنند تا هیچکس هیچ چیزی را نبیند؟ من آمادگی دارم که در تمام رسانه‌ها و برنامه‌های آزاد تلویزیونی حرف‌های ناگفته‌ای را برای روشن شدن افکار عمومی بگویم و تمام حقایق را به جای دروغ‌پردازی اعلام کنم، حقایقی که چالش‌های اصلی فوتبال ما هستند.

 

رویانیان افزود: متاسفانه برخی از مدیران و تصمیم گیران با فضای غیرواقعی که ایجاد کرده‌اند علاقه‌مندان به فوتبال و هواداران تیم‌ها را به اشتباه می‌اندازند و وقتی که اطلاعات ارائه شده در رسانه‌ها اشتباه باشد اندیشه‌ها نیز اشتباه می‌شوند.


ادبیاتی که در فوتبال ایران استفاده می‌شود به جای سازندگی به جامعه آسیب وارد می‌کند

وی تصریح کرد: البته من لازم می‌دانم به دو نکته در اینجا اشاره کنم چون طی این مدت پی برده‌ام ادبیاتی که در فوتبال ایران استفاده می‌شود به جای سازندگی به جامعه آسیب وارد می‌کند. متاسفانه خود من نیز کمی وارد این فضا شده بودم اما مطمئن باشید دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهید بود.

 

تیمی را می‌بندیم که خوب بازی کند و شخصیت قهرمانی داشته باشد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: نکته اول کری خواندن‌های معمول مثل بمب ترکاندن ، کهکشانی بستن و ... است. این واژه‌ها مضمونی جز تخریب فضای فوتبال کشور ندارند. من نیز اگر چنین موضوعاتی را مطرح کرده‌ام در اینجا به نوبه خود عذرخواهی می‌کنم. مطمئن باشید دیگر شاهد چنین موضوعی نخواهید بود و همه تلاش من این است که تیمی را برای فصل آینده ببندم که خوب بازی کند و شخصیت قهرمانی داشته باشد تا با کسب قهرمانی موجب خشنودی و رضایت هواداران شود.


سپاهان و پرسپولیس یک ریشه دارند

رویانیان در خصوص نکته دوم گفت: مسئله رقابت مالی باشگاه‌ها نباید منجر به بر هم زدن فضای معنوی و دوستی در فوتبال شود. به عنوان نمونه من سپاهان را دوست دارم و این تیم با پرسپولیس یک ریشه دارد. سپاهان طی سال‌های اخیر بازیکنانی بزرگی را به فوتبال ایران معرفی کرده است بنابراین اگر دو بازیکن از سپاهان به پرسپولیس آمده‌اند این موضوع را نباید به حساب رقابت بگذاریم بلکه باید بپذیریم که بازیکنان و باشگاه‌ها حق جابه‌جایی، تغییرات، اصلاحات و در نهایت انتخاب را دارند.

 

انتقاد از برنامه ورزش و مردم

وی تاکید کرد: متاسفانه برنامه ورزش و مردم از تعادل خارج شده و به صورت سلیقه‌ای تهیه و اجرا می‌شود. هنگامی که راجع به باشگاه پرسپولیس در این برنامه صحبت می‌شود مسئولان آن وظیفه دارند که از نظرات و پاسخ‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز استفاده کنند تا موجب روشن شدن افکار عمومی شود.

 

رویانیان در خاتمه تاکید کرد: متاسفانه در برنامه این هفته ورزش و مردم شاهد چنین موضوعی نبودیم و مطمئن باشید این موضوع را پیگیری کرده و به طور رسمی به آن اعتراض خواهیم کرد.

برچسب ها تكميلي مرجع خبري پرسپوليس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی از دوستان و همکاران من سر خود را زیر برف کرده‌اند و با نگفتن حقایق می‌خواهند مرا نیز مجبور به دروغ گفتن کنند اما موفق نمی‌شوند. محمد رویانیان در خصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و همچنین موضوعات مختلفی که در این خصوص مطرح شده ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر همه مردم و به ویژه اهالی فوتبال می‌دانند که باشگاه‌های لیگ برتری فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات در حال رقابت با یکدیگر هستند و این رقابت بین باشگاه‌هایی که پشتوانه مالی خوبی داشته و وابسته به شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی هستند بیشتر نمود پیدا می‌کند. تیم‌های پایه قدرتمند دارند اما بازهم بازیکن می‌گیرند وی در همین خصوص تاکید کرد: این باشگاه‌ها با وجود داشتن تیم‌های پایه قدرتمند بازهم اقدام به جذب بازیکنان داخلی و خارجی گرانقیمت می‌کنند. در چنین شرایطی باشگاه‌های دولتی مانند استقلال و پرسپولیس در رقابت با این باشگاه‌ها چه راهکاری را باید در پیش گرفته و چه کنند؟! در بخش تیم‌های پایه سرمایه‌ای نداریم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: متاسفانه طی سال‌های اخیر به تیم‌های پایه در برخی از باشگاه‌ها مانند پرسپولیس توجهی نشده که این موضوع باعث شده تا ما از این لحاظ سرمایه‌ای نداشته باشیم. انتظار دارند هیچ اقدامی در فصل نقل و انتقالات نداشته باشیم وی گفت: من نمی‌‍دانم که چرا برخی از مدیران باشگاه‌های صنعتی که اتفاقا جزو مدیران خوب فوتبال ایران هم هستند انتظار دارند که ما به بهانه دولتی بودن و نداشتن پول هیچ اقدامی را در فصل نقل و انتقالات انجام ندهیم یا هیچ بازیکنی نگیریم و در مقابل انتظارات میلیون‌ها طرفداری که داریم فقط دم از مشکلات و بی‌پولی بزنیم؟! باید بی عرضه و تسلیم باشیم؟! رویانیان تاکید کرد: آیا باشگاه‌هایی که امروز با هزینه‌های سنگین اقدام به جذب بازیکن می‌کنند و طرفداران ملی و میلیونی هم ندارند باید پاسخگو باشند و یا باشگاه‌هایی که زیر ذره بین میلیون‌ها طرفدار و ده‌ها رسانه قرار دارند و اساسا فوتبال ایران با نام آنها رقم خورده است؟! آیا مدیران استقلال و پرسپولیس باید با بی‌عرضگی و تسلیم شدن در مقابل بی پولی و مشکلات مالی با احساسات میلیون‌ها طرفدار بازی کنند؟! با احساسات میلیون‌ها هوادار استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند وی تصریح کرد: وقتی که باشگاه بزرگ پرسپولیس با حدود 30 میلیون هوادار فقط 4.5 میلیارد تومان از ابتدای سال 90 تا به امروز از وزارت ورزش و جوانان دریافت مالی داشته آیا محکوم به فناست؟ آیا مسئولان مربوطه در ورزش کشور، برخی از مجریان برنامه‌های تلویزیونی و خبرنگاران رسانه‌ها باید احساسات 50 میلیون هوادار پرسپولیس و استقلال را نادیده بگیرند متاسفانه در چنین شرایطی ما در فوتبال ایران محکوم به دروغ گفتن هستیم. باید دروغ بگویم چون سیستم فوتبال ایران مرا وادار به دروغ گفتن می‌کند! مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: من باید دروغ بگویم چون سیستم فوتبال ایران مرا وادار به دروغ گفتن می‌کند! چه کسانی امروز می‌گویند ما سقف قراردادها را رعایت می‌کنیم؟ آیا به واقع راست می‌گویند؟ چرا نمی‌توانند حقیقت را ب ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گلزنان برتر تیم

  گلزنان برتر تیم

  کریم انصاریفرد
  # نام بازیکن تعداد گل
  1کریم انصاریفرد4
  2محمد قاضی3
  3مهدی مهدوی کیا2
  4جواد کاظمیان1
  انتخاب کاپیتان آسیا
  mahdavi
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2980
 • کل نظرات : 202
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 158
 • آی پی امروز : 130
 • آی پی دیروز : 279
 • بازدید امروز : 190
 • باردید دیروز : 784
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 3,027
 • بازدید ماه : 12,754
 • بازدید سال : 86,158
 • بازدید کلی : 1,649,838